DESTEK

Türkiye’nin her yerine 48 saat içinde servis garantisi!
Teknik, klinik ve marketing desteği için her zaman destek@yenidoku.com adresine e-mail gönderebilir veya telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm durumlarda hızlı bir şekilde geri dönüş alacaksınız.

Garanti Hizmeti

Cihazların sarflar dışındaki her türlü arızalarında parçaların ücretsiz değişimi hizmetidir. Servis hizmetini içermez. Avantajı, tüm hasar maliyetinin 100%'ünü kapsaması ve ihtiyaç duyabileceğiniz yedek parçaların Türkiye'de stokta tutulmasını garantilemesidir. Garanti kapsamındaki bir cihazın arızası en geç üç gün içinde giderilir veya işletmenin arıza giderilinceye kadar işine devam edebilmesi için başka bir cihaz temin edilir. Tüm cihazlar satıldıktan sonraki 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Diğer tüm cihazlar garanti hizmeti satın alabilir ve garanti süresini uzatabilir.

Teknik Servis

Teknik uzmanların cihazın bulunduğu yerde arızayı tespit ve müdahalesidir. Parça maliyetlerini içermez. Konaklama ve ulaşım dahildir. Avantajı, hizmeti sadece ihtiyaç duyduğunuzda satın almanızın yeterli olmasıdır.

Sigorta

Hasarların 1000 EURO üzerindeki parça maliyetlerinin %90'nını karşılar. 1000EURO altındaki hasarlar için ödeme yapılmaz. Servis hizmetini içermez. Avantajı, 1000 EURO üzerindeki hasarları %10 maliyet ile karşılamasıdır. Dezavantajı, yedek parçaların Danimarka'dan ithal süresinin uzunluğundan etkilenecek olmasıdır. Bu hizmet aynı maliyet ile herhangi bir özel sigorta şirketinden satın alınabilir. YeniDoku'dan satın almak, eksper raporlarını bekleme süresinden etkilenmeme avantajı sağlar.

Eğitim

Teorik ve uygulamalı eğitim programları en etkili şekilde verilir. Fotoepilasyon, kırışıklık giderme, rejüvenasyon, pigment giderme, akne kursları yanında işletme ve güzellik salonu yönetimi kursları da verilir.

Uygulama Başlığı Değişimi

Yeni HR-3 ve HR-L+ uygulama başlıkları ücretsiz yenilenmektedir.

HR, VL-2, PR, PL-W uygulama başlıklarının değişimi için bizi arayabilir veya destek@yenidoku.com adresine e-mail atabilirsiniz.

Uygulama başlığı yenileme süreci aşağıdaki şekilde olduğundan dolayı, yedekli çalışmanız ve değişimi yapılacak uygulama başlığını en erken şekilde YeniDoku'ya teslim etmeniz önemlidir.

Bir başlık yenileme sürecinde, uygulama başlığının lambası, filtreleri, yansıtıcı seramikleri her seferinde değiştirilir. Şayet gerekliyse, kristal, lamba bağlantı ayakları ve diğer elektronikler de değiştirilir. Daha sonra doğru enerji çıkışı, tam kare puls ve çıkan ışığın dalga boyu ile ilgili başlıkların kalibrasyon süreci başlar ve ve testleri yapılır. En son Medical CE yetkilileri tarafından yenilenmesi tamamlanmış 100'lük lotlardan rasgele başlıklar seçilir ve onlar tarafından tekrar test edilir. Testte herhangi bir başarısızlık olursa 100'lük lotun tamamı en baştan yenilenir. Uygulama başlıkları testten geçerlerse Medical CE tarafından verilmiş bir sertifika ile distribütöre geri gönderilir. Tüm bu süreç en az 3-8 hafta sürebilmektedir.

Aksesuar

Gözlükler: Kullanılan uygulama başlığına uygun uygulama gözlüğü seçilmesi kullanıcı ve hasta sağlığı açısından çok önemlidir. Ellipse'in sunduğu gözlükler ve fiyatları.

Fotosabitleyici: Öncesi-sonrası fotoğrafları için

Uygulama başlığı askılığı: Uygulma başlıklarınızı en iyi şekilde korumak, kolayca takıp çıkarmak için şık bir dizayn.